Oto Ekspertiz Hakkında Merak Edilenler?

Oto ekspertiz hizmeti hakkında merak edilenlere hızlıca cevap bulabilmeniz için daha önce bizlere sıkça sorulan soruları sizler cevapladık.


Maltepe Oto Ekspertiz, İstanbul Maltepe bölgesi içerisinde Oto Ekspertiz yapan köklü bir firmadır. Oto ekspertiz yapabilmek için bütün teknolojiye sahip tam donanımlı oto ekspertiz firmasıdır.

Maltepe Oto Ekspertiz sadece ekspertiz firması değildir. Aynı zamanda oto servis olduğundan dolayı gerek mekanik gerek kaporta gerekse diğer bölümler için ayrı ayrı 5 uzman usta eşliğinde ekspertiz işlemi yapmaktadır.

Maltepe Oto Ekspertiz'de dyno yani motor performans testi yapılmaktadır. (Dinamometre (yada kuvvetölçer) bir otomobil motorunun beygir gücünü ve torkunu ölçmede kullanılır.)

2.el araç alacağınız zaman bize getirdiğiniz de otomobili genel bir kontrolden geçiriyoruz. Motor gücünü ve performasını, araçta kaza olup olmadığını ve herhangi bir boya veya tamirat geçirip geçirmediğini yapıldıktan sonra öğreneceksiniz. Ayrıca test sonunda tüm testlerimizin sonuçlarını dosya halinde almış olacaksınız.

Elektronik test ve ölçüm cihazları ile yapılan hata ve arızaları ekranda sayısal kodlar şeklinde ifade eden test ve ölçüm sistemine diagnostic test denir. Yaptığımız dyno testi buna örnektir.

Dinamometre(DYNO); manuel, otomatik vitesli, önden çekişli veya arkadan itişli araçlarda motorun gücünü ve torkunu ölçen cihaza denir. Motordaki en ufak düzensizlikleri dahi grafiklerde gösterilir.

Check-in Yap %10 İndirimi Kap

Oto ekspertiz check-in indirimi
Foursquare check-ın kampanyası
Servisimize geldiğinde foursquare üzerinden check-in yap ödeme sırasında görevliye check-in'i göster anında %10 indirimi kap.

Aracınıza güvenilir oto ekspertiz hizmeti almak için randevu alın


Etiketler
  • maltepe oto ekspertiz
  • maltepe ekspertiz
  • en yakın ekspertiz
  • mobil oto ekspertiz
  • oto ekspertiz
  • oto ekspertiz fiyatları
  • oto ekspertiz firmaları